
- Нет в наличии
Гибридный инвертор Must PV18-3224 VPM II 3.2 кВт
11 000 ₴
Гібридний інвертор Must PV18-3224 VPM 3.2 кВт - це надійний і ефективний пристрій, який допоможе вам використовувати сонячну енергію для зниження витрат на електроенергію. Він володіє високою ефективністю, гібридною функцією, зручністю управління і надійністю. Купуючи цей інвертор, ви отримуєте надійне та ефективне рішення для використання сонячної енергії у вашому будинку або офісі. - це надійний і ефективний пристрій, який допоможе вам використовувати сонячну енергію для зниження витрат на електроенергію. Він володіє високою ефективністю, гібридною функцією, зручністю управління і надійністю. Купуючи цей інвертор, ви отримуєте надійне та ефективне рішення для використання сонячної енергії у вашому будинку або офісі.
Офіційна гарантія 1 Рік!
Допомога з монтажем!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Страна производитель | Китай |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Допустимая пиковая мощность | 7000 Вт |
| Номинальный ток | 60 А |
| Число фаз питания | 1 |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Номинальная мощность | 3200 Вт |
| Максимальная мощность | 7000 Вт |
| Солнечная батарея | Да |
| Высота | 121 мм |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 318 мм |
| Вес | 6 кг |
| Длина | 367 мм |
- Цена: 11 000 ₴






